Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik volt az a háborús...

Melyik volt az a háborús számítógépes játék, aminek az egyik bejátszásában látszódott egy térkép Európáról, amin vissza volt csatolva Magyarországhoz Erdély és Kárpátalja? A 2000-es évek közepe fele jöhetett ki ez a játék.

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek között nincsen. A közeli jövőben játszódott, a C&C-re gondoltam, de a youtube videók között nem találom sehol, lehet, hogy nem is az a játék volt.
2015. okt. 9. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Legalább a műfajt mondd meg, ennyi infóval nem tudok mihez kezdeni.
2015. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy nem tudom, akkor már megtaláltam volna. A Command&Counquer generals-ra emlékeztem, ami stratégiai játék, de amik vannak belőle youtube videók nem találtam benne sehol. De az is lehet, hogy valami más játék volt, akkoriban sok mindennel játszottam, de főleg FPS-ekkel. Azért tettem fel a kérdést, hogy valakinek hátha beugrik.
2015. okt. 9. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!