Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Autósuli oktató DVD, Regisztrá...

Autósuli oktató DVD, Regisztráció során probléma merült fel?

Figyelt kérdés

Vettem nem rég egy oktató DVD-t az autósulihoz, eddig nagy vígán használtam de most újra telepítettem a windowsomat és amint elindítom kéri ismét az email címemet, és a termékkódomat. Megadom, de ezt írja.


[link]


Gondolom az a probléma, hogy mivel újra telepítettem a windowsot más gépnek érzékeli. Már írtam a DVD-n található email címre a problémámmal kapcsolatban, de félek hogy nem segítenek, és újabb pénzt ki adni nem akarok érte ha már megvettem. Valahogy nem lehet kicselezni hogy ne érzékelje másik gépnek. Kicsit gáznak tartom.



2015. okt. 9. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A windows is ilyen, nincs ebben semmi szokatlan. Írj nekik, és reménykedj, egy magyar termékhez kétlem, hogy találsz cracket, esetleg, ha megtudod milyen védelem van rajta, lehet, hogy van hozzá vmilyen univerzális törés, de..
2015. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valahogy esetleg nem lehet visszaállítani a régi Windowsot? Vagy esetleg nem segítene, ha visszatelepíteném ugyan azt a verziót?
2015. okt. 9. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!