Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mine-imator 1. 0. 0. DEMO...

Mine-imator 1. 0. 0. DEMO miért nem működik? Hosszú, de kérlek olvasd el! Többi lent.

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Mine-imator DEMO-t. Az oldalon láttam, hogy más programot is le kell tölteni hogy működjön, de az átvisz a microsoft oldalára ahol a win10-et lehet letölteni. Én nem akartsm ezért nem töltöttem le, csak a mine-imatort. sikerült telepíteni, működött is de egyszer csak lefagyott és összeomlott. majd a következő szöveget írta ki: "This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the application's support team for more information." Kérlek segítsetek! Amugy az eredeti oldalról töltöttem le, szóval amiatt nem lehet baja. Meg eddig kellett másik program de most már nem szól sehol hogy annak is meg kell lennie. Egyébként ezt a szöveget valami Microsoft Visual C++ üzeni. A beta verziót tudom használni de az nem olyan jó mint a demo. Pls nagyon kérek mindenkit aki tud hogy segítsen! Előre is köszönöm szépen! :)

2015. okt. 9. 17:18
 1/3 A kérdező kommentje:
azóta ahányszor meg akarom nyitni, mindig kiírja ezt a szöveget
2015. okt. 9. 17:20
 2/3 A kérdező kommentje:
Közben kiderült! nyissátok meg a %appdata%-ot, és töröljétek a Mine_imator nevű mappát
2015. okt. 9. 20:35
 3/3 A kérdező kommentje:
utána már működni fog
2015. okt. 9. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!