Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan programot amivel...

Tudtok olyan programot amivel meg tudok figyelni egy másik számítógépet?

Figyelt kérdés
Nem egy hálózaton van a két gép. Viszont gondolom ip cím alapján is lehet. A párom öccse egy kis otthonülő lusta kretén, akinek az a hobbija hogy feltörögeti a facebookunkat. Őt szeretném megfigyelni. Szóval van ilyen? És melyik a legjobb?

2015. okt. 9. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, de ebben nem fog senki segíteni neked. Az meg, hogy a párod öccse "feltöri" a fb-odat(nem töri fel, csak megszerzi a jelszavadat) azt jelenti, hogy az adataid biztonsága érdekében a legalapvetőbb óvintézkedéseket sem teszed meg. Örülj neki, hogy nem idegen csinálta ugyanezt. A gyereknek meg nyugodtan megmondhatod, hogy ha nem fejezi be feljelented, mert ténylegesen bűncselekményt követ el.
2015. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem mikor már az ilyen típusú jelszót adok meg mint pl: a2799sjnf7 azt igen nehéz fejből kitalálni... Nem azt írtam, hogy kitalálja hanem feltöri.. Igen jól olvastad. Nyilván nem poénból írtam ide.
2015. okt. 9. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van vírusirtó és tűzfal a gépén akkor sajnos nem megoldható otthoni szinten.
2015. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


A másik dolog meg, mit jelent Neked az "meg tudok figyelni egy másik számítógépet" ?


Azt, hogy be van kapcsolva a gépje ?


Az hogy, szeretnéd tudni, milyen billentyűket nyomott meg ?


Az, hogy szeretnéd látni a monitorát ?


Mind háromhoz (jó az utolsó kettőhöz) programot kell telepiteni a "célszemély" számitógépére.


Ez meg tudod oldani ? (Ha igen, akkor törvénybe ütköző dolgot csinálsz).


Nincs olyan hogy abraka-babra és máris mindent tudok a "célszemély" számitógépéről és tudom irányitani is (mit csinál, hol járt, mit nézet meg, stb,stb). Ilyen csak az amerikai kémfilmekben van.


Esetlegesen komoly biztonsági hibákat kell felderiteni a célszemély számitógépén, és kihasználni ahhoz, hogy esetlegesen valamilyen adatot is meg tudj szerezni, illetve valmiféle irányitást elérj a gépén.


A másik dolog meg, ha nem egy hálózaton vagytok, akkor minden az első lépésnél megáll : Miszerint hogyan derited ki az illető IP cimét ? (mert szinte mindenhez kell az IP cim).



Üdv.

2015. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek a választ! Csupán a páromnak akarom bebizonyítani, hogy ő volt! Az ip címét ki tudom deríteni. Állandóan szemétkedik a háttérben, de a párom nem akarja elhinni, hogy ilyen szemét az öccse
2015. okt. 9. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegyél rá olyan programot ami screenshotokat csinál időközönként és elküldi neked emailbe. A Goldeneye elég jó, viszont sok víruskereső ártalmatlanítja kapásból.
2015. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy keylogger. Esetleg ha valaki ért hozzá, akkor crackeljetek be egy jó játékot, amibe beraktok ilyeneket. Az ip címét nehezen fogod megszerezni....
2015. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!