Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » League of legends-ben már 30...

League of legends-ben már 30 szintű vagyok és mágusokkal játszom. De itt az idelye szerintem a top leant is megismernem ezért kérem segítségeteked kit vegyek meg elsősorban eddig fiorán és rivenen gondolkoztam melyik a jobb menyivel mivel miért?

Figyelt kérdés

2015. okt. 9. 20:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért!
2015. okt. 9. 20:02
 2/2 anonim válasza:

Fiora erősebb jelenleg. De mindkettő nehezebb.


Fioránál figyelni kell, hogy úgy ugrálj, hogy eltalálj valakit, mert akkor csökken a cdje, és próbálj meg passzívot eltalálni. Nem árt, ha ismered az összes hőst, mert akkor számíthatsz rá, hogy mikor kell benyomni a w-t, mert levédi az összes cc-t. De unbalanced most, múltkor kezdőhelyükön öltem meg 1v1ben egy Rivent.


Rivenben pedig az a nehéz, hogy sok animation cancelje van, és azokat meg kell tanulni, hogy a maximumot kihozd belőle. Ha tudsz gyorsan kattintgatni akkor megpróbálhatod.


Hasonlóak még Yasuo és Irelia mobilitás terén. Ezeknél a champeknél látni kell az utad a minionokon. Szép plyaeket lehet velük csinálni ide-oda ugrálva.


Teljesen más stílus Darius és Garen, de ha most lettél 30 akkor velük könnyen fogsz nyerni, csak be kell rohannod és ütni, nem figyelni semmire.

2015. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!