Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyanra lehetőség hogy...

Van olyanra lehetőség hogy gépen a böngésző megnyitása nélkül látjuk a facebook értesítéseket?

Figyelt kérdés
facebook alkalmazás win10 re van?
2015. okt. 10. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Van, Áruházból telepíthető. Bár nem ér sokat.
2015. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kissé bonyolult, de van...

Telepítsd fel a BlueStacks Agent nevű android emulátort, töltsd le a facebook androidos alkalmazását és kész.

Bár szerintem te valami olyanra gondoltál mint a Skype is ahogyan meg van oldva, hogy fusson háttérben. Azt hiszem azt sosem fog csinálni a FB mert neki az a lényeg hogy látogasd az oldalt hiszen abból tartja fenn magát, hogy hirdetéseket pakol az oldalára. Ha egy ilyen alkalmazást csinálna, te csak akkor mennél fel az oldalra, ha lenne valami említésre méltó amit látni szeretnél. Na ezért utálom és ezért töröltem magamat az oldalról.

2015. okt. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen nekem az a skype-os megoldás kéne. a nővérem laptopjára kéne megoldani de ha ennyi minden kell hozzá akkor nem lesz neki sajnos megoldva. köszönöm a válaszokat.
2015. nov. 13. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!