Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android Cloud Kliens saját...

Android Cloud Kliens saját Cloud szerverhez?

Figyelt kérdés

Egy olyan androidos felhő kliens programot keresek, amivel a saját kis felhőmbe tudom szinkronizálni a képeimet, valamint a telefonba lévő memóriakártyáról képes szinkronizálni a tartalmat. (Acrosync progi remek lenne, ha tudná kezelni a memóriakártyát, de sajnos nem tudja és nem találok másikat)

Előre is köszönöm!



2015. okt. 10. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Mármint VPS-en létrehoztál egy felhőt? vagy pontosan hogy? Egyénként szerintem ha egy picit belemászol az android programozásba, ilyet még magad is meg tudsz írni.
2015. nov. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tulajdonképpen valami ilyesmiről lenne szó. Az egyik virtuális gépemen futtatok egy open media vault nevű oprendszert amit ha jól értettem NAS felhasználásra terveztek. Be is van állítva minden szuper, már az IP kamerák arra mentik amit kell, de még az androidos telefonokat is ráállítanám, hogy x időnként tolják fel a képeket a felhőmre. Sajnos az android programozásban abszolút nem vagyok benne, de ha mást nem muszáj lesz elmélyülnöm benne..
2015. nov. 8. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!