Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot töltsek le...

Janos.pete kérdése:

Milyen programot töltsek le és honnan a Mustek 1248UB szkennerhez? Amit találtam az angol nyelvű (Mustek 1248ub driver néven töltöttem le) és mindent ellenőriz, lelassít; csak éppen a szkennerem nem működik.

Figyelt kérdés

#scanner #Mustek 1248UB
2015. okt. 12. 12:50
 1/7 CspCsj ***** válasza:
100%

Hivatalos Mustek oldal:

ftp://ftp2.mustek.com.tw/pub/new/driver/0_Old%20Products/1248%20UB/Windows_8_7_Vista_XP_2000/13LV12/Web.exe

(sajnos a gyakorikerdesek.hu nem teszi klikkelhetővé az ftp címet, így be kell másolnod egy böngésző címsorába)

2015. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 CspCsj ***** válasza:
100%

Ha nem sikerül, akkor ezen az oldalon kattints középen alul az EUROPE linkre:

[link]

(majd: Driver > Old Products > 1248 UB > Windows... > 13LV12 > végül Web.exe (ez maga a telepítő).

2015. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönet!

A második nekifutásra sikerült.

Én ugyanis kezdő vagyok és linknél nem a mappákat nyitottam meg, hanem megpróbáltam beírni azokat!(Kapitális barom. Aranyérmes.Kilőni! Azonnal!)

Az indításhoz melyik ikont tegyem ki a asztalra?

A különböző .exe filek mit indítanak?

Mégegyszer köszönöm. (egy 60 éves kezdő)

2015. okt. 12. 18:29
 4/7 CspCsj ***** válasza:
100%

Majd legközelebb részletesebb útmutatást adok.

Ilyenkor nyugodtan lehet üzenni, hogy melyik lépés nem érthető.


Ez a Web.exe fájl egy önkitömörítő, vagy önkicsomagoló, ami futtatáskor rákérdez hova csomagolja ki a telepítőt (alapértelmezésben a fájl mellé egy mappába), kicsomagolás után a megadott mappában lesz egy Setup.exe fájl amit futtatni kell, és az telepíti majd fel a szkennerhez szükséges összetevőket.

2015. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kicsomagolt a D meghajtóra, de a telepítést a C-re a program filebe rakta ahol az összes program file van.Ezzel nincs gond. Szeretnék egy indító parancsikont kitenni az asztalra.Nem vagyok biztos benne, hogy ennek a Watch.exe filének kell lennie.

Az útmutatásod jó volt, egyszerűen én voltam figyelmetlen.

Mégegxszer köszi a segítséget.

2015. okt. 13. 22:24
 6/7 CspCsj ***** válasza:
100%

Milyen Windows van a gépen?


Talán csak az Asztalra nem került ki az ikon:

Start menü > Minden program > Mustek nevű csoportban próbálj találni indítható ikont (az Uninstall távolítja el!) amelyikkel elindul, azon jobbegérgomb > megjelenő menüben Küldés > Asztal (parancsikon) pont és erre megjelenik az Asztalon az ikon.


Ha a Mustek csoport nem található, vagy nincs indítható ikon benne, akkor a rendszer is tartalmaz ilyenkor egy beépített szkennelő (képolvasó) programot. (de csak akkor jelenik meg a menüben, ha van telepített szkenner)


Windows XP esetén:

[link]


Windows 7 esetén:

[link]

2015. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ikon a tálcán.

2015. okt. 26. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!