Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Munkaidő nyilvántartó program...

Vajda Gábor kérdése:

Munkaidő nyilvántartó program létezik valahol?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan naptárszerű programot keresek amibe előre (Név cég meg egypár sallang mellett) beírom a munkában töltött napok betűjelét (N-nappal É Éjszakás vagy bármi...) a munkában töltött időt (6:00-18:00 vagy bármi) aztán az időtartamot (12 h vagy bármi) a progi összeadja a munkaórákat,mellé kiírja a napi kereset összegét órabér alapján és a végén a teljes hónapra kiírja a végösszeget és az összes munkaórát. (Mást nem kell hogy tudjon)Ezt excelben meg tudtam csinálni és nagyon jól működik is...de létezik ilyen megírt program is? Jó lenne ingyen és teljes verzió,vagy ha teljes nincs is akkor máshonnan feltörve leszedhető verzió.Előre is köszönöm.Pénzügyi nyilvántartóm van Alzex...Hasonló működésűt keresek,mert az nagyon tetszik.

2015. okt. 13. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a legtöbb cégnél házon belül oldják meg, nem túl nehéz egy ilyet írni. Egyébként otthoni környezetben pedig erre szerintem a legjobb megoldás, ahogy te is csinálod, az Excel.
2015. okt. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor kék írni egy ilyen progit.Bár emlékeznék arra amit a számtech tanfolyamon tanultam a C++ - ról...:D Akkor már megcsináltam volna...:)

Köszi a választ de hátha valaki tud egyet ami már készen van....:)

2015. okt. 15. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!