Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudnék feliratot átidőzí...

Mivel tudnék feliratot átidőzíteni egyszerűen?

Figyelt kérdés

adott egy felírat, jól kezd, aztán a 20 percben 1-2 másodpercet is siet a felírat és ez marad vég.

mivel tudnám helyrerakni, de úgy, hogy a hozzánemértő ember is 10 perc alatt megcsinálja, mert lehoztam én már átszerkesztőket, de nem sikerül rájönnöm, hogy működnek, hogy adott sornál beszúrjam, hogy tolja el 1.4-gyel és az összes eltolódik és mentés és kész mondjuk. Még jobb, ha a felíratot a hang alapján szinkronba rakná autómatán


2015. okt. 15. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Okosabb médialejátszók képesek a feliratot és a hangot is csúsztatni. Ha egységesen csúszik és a számítógépen/ről történik a lejátszás, simán a lejátszóprogrammal is csúsztathatsz mindenféle konvertálás nélkül. VLC, Media Player Classic tud ilyet.
2015. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb, ha a filmhez való feliratot töltöd le. Egy-egy fimből többféle verzió is készül, ugyanígy többféle felirat is. Az egyik nem jó a másikhoz.


Pl a the flash -hoz is létezik több verzió, LOL, FUM, Dimension, stb...


[link]


Ha neked például a LOL féle verzió van meg, akkor az ahhoz való feliratot kell letöltened


[link]


Így nem kell szenvedned az időzítéssel.

2015. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
SubtitleWorkshop [link] Kijelölöd a feliratrészt, szerkesztés/időzítés/késleltetés...itt + vagy - ...alkalmaz, és mentés SUBRip-ként. Kb így.
2015. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az első kettőnek:

-nem szeretném számítógépen lejátszani, asztali médialejátszó játssza, szerintem az nem tudja tolni

-nincs két felírat hozzá, ahogy videóban sincs két verzió hozzá, megnéztem mindenhol. egy videó egy felírat mindenhol ugyanaz a neve is ugyanaz, de ettől még nem stimmel, pedig utána állnék neki lefordítani.

-A programot megnézem, köszi!

2015. okt. 16. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!