Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SpeakBoard beszélő számítogép...

SpeakBoard beszélő számítogép Demo változatán kivül van és hol található letöltési hely. Hol vásárolható meg Speak Board cd lemeze vagy leirási könyve Melyik cégnél kellene regisztrálni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 17:11
 1/4 DjImipapa ***** válasza:
Keress rá a portable verzióra....de ha nem leszen meg, holnap feltöltöm tárra. Nálam tökéles !
2015. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm segítségedet,végtelenül örülnék ha feltudnám telepíteni segitségeddel.(:Én elég kezdő és gyakorlatlan vagyok a szgép.használatában,kezelésében ,telepítésében.
2015. okt. 17. 16:42
 3/4 DjImipapa ***** válasza:
Vírus nemigen leledzik benne, nod-al átnéztem. Leírása a telepítésnek érthető, benne van az is. Jelszó és letöltési link priviben megy!:) ajánlott a facebook fiókkal bejelentkezni a letöltéshez, jobb felső sarokban leszen. Ha gond van, skype-viber van. szólj.
2015. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat,csak nem értem,hogy mit csináljak és főleg,hogy hogyan.Valamilyen módon el tudnálak-e érni telefon ,vagy e-mail-on.Vagy esetleg postai levél útján.Üdv.
2015. okt. 19. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!