Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hasonló, ingyenes TPS Játék?

Hasonló, ingyenes TPS Játék?

Figyelt kérdés
Mint köztudott, az EA kilőtte a Battlefield Heroes nevű Free to Play játékját. Én igazából pont egy ilyesmire vágyom. Humoros, jó feeling-gel rendelkező, egyszerű játék. Sajnos csak egy hasonló játékot találtam, az pedig a Plants vs. Zombies Garden Warfare.. ezzel csak egy baj van! Én nem szeretnék fizetni. Szóval a kérdés adott.. Valaki ezekhez hasonló TPS játékot megtudna nevezni? Hasznos válaszokért dobálom a zöld pacsit! Köszönöm előre is!

2015. okt. 15. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A humorral van a baj, az ilyen ugyanis ritka. Talán a Loadout.
2015. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez humorban megfelel, a játékmenet viszont eddig nem jön be annyira. Esetleg más? Ha kevésbé humoros, komoly de annál inkább hasonlító ( játékmenetben ) játékot tudnél még sorolni, azt is megköszönném! Ment a zöld pacsi!
2015. okt. 15. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ha humoros kell akkor a DEADPOLL a te játékod.
2015. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!