Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem jó a Windows operációs...

Devil898hun kérdése:

Nem jó a Windows operációs rendszerem, mit csináljak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy a windows program fájlainek a fele letörlődött és most amikor bekapcsolom a gépet nem jön be a windows!Normál módba is indítottam már de semmi mert nem tölti be a felét!Tanácstalan vagyok!Próbáltam felbootolni a win xp t de valami license agreement et ír!Bootoljam fel a win 7 et?Ja és rufussal csináltam a win xp bootlását!Lehet az a baj!Ja és ntfs be!Előre is köszönöm!

2015. okt. 16. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ilyenkor általában a szilvásbuktát szokták javasolni, habár én a meggyeset jobban szererem.
2015. okt. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DjImipapa ***** válasza:
Telepítsd újra, lehetőleg a w7-et!
2015. okt. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tabaki ***** válasza:
A Windows fájljai nem törlődnek le maguktól. Ha ez mégis bekövetkezett, akkor sokkal súlyosabb dolgok is lappanghatnak a háttérben, mint holmi szimpla újratelepítés. Elsősorban a merevlemezed állapotát ellenőrizd nagyon alaposan, mert lehet, hogy már döglődik megfele.
2015. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az úgy volt hogy újra telepítettem a gépemet persze nem bootolva mert nem volt akkora pendrivom hogy bootolhassak de már van egy 8gb os pendrivom,és ugye az előző rendszert törölni szerettem volna!Beléptem a c meghajtó karbantartójába és ott szerintem az előző rendszer törlése melett bevolt pipálva a mostani rendszer letörlése is és így lett véletlenül letörölve!Most akkor win7 et feltudom tenni bootolva?
2015. okt. 16. 13:22
 5/7 anonim ***** válasza:

my god ezt nem tudom hogy csináltad nem teljesen értem..csak nem valami daemontoolsz szerű programmal windows alól próbáltál meg újratelepíteni?


ha van valamid amiről bootolhatsz akkor azzal bebootolsz formázod a partíciót amin a windows volt és telepíthetsz..

2015. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gábor_79 ***** válasza:
Ha a géped teljesíti a win 7 hardverigényét, akkor azt raktd fel. Olvasgass utána a telepítés helyes menetének (googlѐ 1. találat) és közben végezz lemezformázást. Akkor minden fájl maradék eltűnik. Feltételezem nincs most fontos anyagod a lemezen.
2015. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!Megoldódott!Pacsi mindenkinek!
2015. okt. 17. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!