Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem nyitja meg a letöltö...

Ekevin kérdése:

Miért nem nyitja meg a letöltött pdf fájlt az android?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időben találkoztam azzal a problémával, hogy nem tudok megnyitni bizonyos fájlokat a telefonomon. Ez csak a mobil által, internetről letöltött fájlokra igaz. A mobilomon van Adobe Acrobat és Office Suit is, amelyek teljesen jól működnek. A probléma igazából ott van, hogy előfordul olyan, hogy meg tudom nyitni a letöltött fájlt. Viszont az esetek 90%-ában ez nem működik. Próbáltam megkeresni a letöltött fájlaimat a telefonomon, de nem találtam (sem a telefonon, sem az sd kártyán). A Downloads mappában is kerestem. Valamelyikőtók találkozott már ezzel a problémával? Mi a megoldás?

2015. okt. 16. 09:42
 1/4 Jófej:D ***** válasza:

Nyisd meg valamilyen fájlkezelőből

Milyen böngészőt használsz? Mert pl Uc browser az UCdownloadsba teszi a letöltéseket. Vagy (a böngészön belül) megnyomod a menü gombot (a telefonon vagy a böngészőben ha van olyan) és ott kellene lennie olyannak hogy letöltések.

2015. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az androidon levő alapértelmezett Böngészőt használom (Talán ez a neve, hogy Böngésző, más nevet nem találtam).
2015. okt. 17. 02:06
 3/4 Jófej:D ***** válasza:
Nekem a gyári böngésző a my favorite mappába tölti a dolgokat
2015. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Úgy tűnik, megoldódott a problémám. A MyFavorite mappából megnyitja a fájlokat. A probléma az lehetett, hogy a letöltéskor felugró ablakból próbáltam megnyitni a fájlokat.

2015. okt. 17. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!