Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 Pro újratelepítése?

Windows 10 Pro újratelepítése?

Figyelt kérdés
Nekem win7 ultimate volt a gépemen loaderrel. Frissítettem win 10 pro-ra. Amikor rámegyek, hogy újrakezdés, akkor mindig friss win10 pro-t kapok ami már aktiválva van. ms fiókkal be vagyok jelentkezve. Viszont, ha lemezről tenném újra, mert mondjuk tiszta telepítést szeretnék, akkor is aktivált lesz a gép, vagy kell kulcs hozz? Nem értem ezt az egész legális dolgot. Mert elvileg ms fiókkal összekötni, nem? Nem is OEM volt a gépen. Akkor ha veszek új gépet és belépek ms fiókkal akkor ott is aktivált lesz a win 10 pro?

2015. okt. 16. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Aktivalt Win7re ra mazolod a 10est akkor aktivalt marad.


Ezek utan tisztan ujra telepited akkor is magatol beaktivalodik (normalis esetbe). /De csak addig mig alaplapot nem cserelsz/


Ha ne adj isten meg se aktivalna be valami gebasz miatt,akkor kmspicot feldobod,ennyi.


Microsoft fioknak ehez semmi kozze,hasznalni sem kotelezo ha nem kell az aruhaz es onedrive.

2015. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jahh értem. Azt hittem, azért kell ms fiók, hogy abba tárolódok el az aktiválás.
2015. okt. 16. 19:44
 3/4 anonim válasza:

Nem! De tudok egy programot amivel tudod aktiválni! Itt a link és a videó!


LINK: [link]


VIDEÓ: https://www.youtube.com/watch?v=mypeQS42S2U


Remélem tudtam segíteni! Drukkolok neked!!! :)

2016. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerős gépére telepítettek Windows 10-et, aztán ezzel a Kmspico-val aktiválták. A laptop nagyon lassú volt, elvitte a haverjához, az lefuttatott egy vírusirtót, trójai volt az aktiválóban... Hát erről ennyit.
2016. szept. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!