Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Befőttes üvegre címke?

Befőttes üvegre címke?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Abban kérnék segitséget,hogy tudtok e mondani olyan programot/programokat amikkel tudok tervezni befőttesüvegre címkét.

Elörre is köszi!


2015. okt. 16. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
paint, corel, word, powerpoint, photoshop
2015. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Király köszi szépen!
2015. okt. 16. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Pár teljesen legálisan ingyenes:

* Gimp - pixelgrafikus - például fotókhoz - szerkesztésekhez: [link]

* Inkscape - vektorgrafikus - szabadon méretezhető rajzokhoz - szerkesztéshez: [link]

* Libreoffice: ez egy irodai programcsomag, melyben van szövegszerkesztő (Writer) és vektorgrafikus képszerkesztő (Draw): [link]

2015. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:

„Király, köszi szépen!”


Még királyabb lenne inkább kézzel megrajzolni, és a Corel meg a Photoshop árán megspórolt összegből egy furgon címkézni való meggybefőttet venni... Photoshop és üvegcímke! A széklábat faragó Michelangelo óta nem hallottam ekkora méltánytalanságról...


Természetesen Inkscape, Gimp (vagy akármelyik egyéb szabad képszerkesztő). Ezek ugyan még mindig tízezerszer többet tudnak, mint amire szükséged van, de legalább ingyenesek.

2015. okt. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Utolsó:Nem költöttem rá és nemis fogok a 30 napos ingyenes verziot használtam.

Azért nem kézzel mert nemtudok rajzolni.

2015. okt. 18. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!