Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha windows 7-ről váltok...

Ha windows 7-ről váltok 10-re, akkor a Win 10 ugyan úgy fel fogja ismerni a merevlemezem "D" partícióját, ahol a dolgaim vannak lementve?

Figyelt kérdés

2015. okt. 16. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne válts. Nem véletlen hogy az automatizálásban, ahol megbízható gépek kellenek, az XP után váltottunk a 7-re, és még a 8-at sem használjuk.
2015. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most ezen diferálok.. mar két és fél éve van a gépemen a win7. Mondanom sem kell hogy mar annyi szemét van rajta és ugy belassult, hogy muszáj újratennem a rendszert. Gondoltam kipróbálom a legfiatalabb gyermeket, de félek, hogy a "D" particíóm elbukom. (a rendszerem egyébként a "C"-én van, de nem tudom, hogy a win 10 ugyan ugy kezeli e ezt a helyzetet, mint a 7.
2015. okt. 16. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes váltani, még minsig olyan, mint egy félkész randszer, a kémkedásről nem beszélve
2015. okt. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fel fogja.

Viszont csatlakozom, szerintem se válts. Én frissítettem 8.1-ről és olyan bug-ok voltak benne, hogy nemhogy 8.1-re, de egyenes Win7-re mentem vissza.


A kedvenc bug-om az volt, hogy ha kihúztam pl a külső merevlemezemet, azt írta, hogy még mindig csatlakoztatva van, még a mappákat is kilistázta benne, de maguk a mappák üresek voltak. Aztán ha visszadugtam a mappák továbbra is üresek voltak.


Mondanom se kell, először jól befostam, hogy törölt mindent, aztán megnéztem egy másik gépen, és szerencsére csak a rendszer sz@r.

2015. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Felfogja
2015. okt. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!