Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10 mennyire alkalmas...

A Windows 10 mennyire alkalmas játékokra? Tapasztalatokat szeretnék kérni-

Figyelt kérdés
Ha telepíteném, akkor futnának legalább úgy a játékok, mint most a Win 7 64bit-es op. rendszeremen? Nincs atomerőművem, ezért szeretném ha egy kicsit sem futnának rosszabbul a Win 10 alatt. Illetve mennyire stabil ez az op. rendszer? Nincs még nagyon gyerekcipőben?

2015. okt. 17. 14:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy Acer Aspire E1 570G laptopom van, ha ez számít. Most a Mad Max pl. körülbelül 30-35 fps-el fut, és nem szeretném ha ez romlana, hisz akkor már nem lenne túl élvezhető.
2015. okt. 17. 14:14
 2/8 anonim ***** válasza:
rá teheted nyugodtan szerintem.
2015. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Üdv! Én win 10-et használok. Fc3-4. Call of Duty összes black ops 1-2, Crysis 2, Dirt 2-3, Cod advenced,Sniper elite3, Összes nfs pl 2005-től. Ac black flag, Bf-2-3-4,hardline. Gta 5. Én ezekkel játszottam nekem tökéletesen megy . Egyedül a crysis 3 nem akar jó lenni!

Nem tudom nálad lassabb lenne -e! Nálam tökéletes viszont nekem atomerőművem van nincs limit semmiben! Nem tudom egy gyengébb konfiggal mit csinál! Remélem tudtam segíteni valamit!

2015. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 8.1-ről 10-re váltáskor a legtöbb játék jobban ment és megy most is. a DX12 elég jó, és a rendszer elég stabil.
2015. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tisztán telepítsd fel,kevesebb eséllyel lesz baki a rendszerben majd.
2015. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ugyanannyi fps mint win7-el
2015. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ismerőseimtől tapasztaltam, hogy 7-ről meg 8.1ről frissítettek. frissítésnél instabil, bugos a rendszer (általában, elég sok esetben) viszont én úgy vettem a windows 10-et, úgy viszont semmi probléma nincs vele az ég világon, de válaszolva a kérdésedre: szerintem a windows10 abszolút alkalmas a játékokra. (sok különbség nincs, de tapasztalataim szerint felhasználóbarát, gyors a rendszer) persze ez a pctől is függ..
2015. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Win 10 - nek elvileg kb ugyanaz a rendszerigénye mint a 7-8-nak, többet tud és lehet hogy van még valamennyi hiányossága, de összeségében sokkal jobb mint az eddigiek!
2015. okt. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!