Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elhatároztam magam hogy...

Elhatároztam magam hogy elkezdek cs:gozni milyen vidikártyét ajánlotok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Annyi a gond hogy a videókártyám nem támogatja a shader model 3.0t és újat kéne vennem,milyen videókártyákat tudnátok ajánlani

2015. okt. 17. 16:45
 1/4 Bence2601 ***** válasza:
2 dolgot kell megadnod (esetleg még többet is) hogyha egy olyan kérdésed van hogy mit ajánlanának. Ezeből az egyiket leírtad: hogy mire használnád, a másikat viszont nem, pedig az is fontos volna hogy mekkora a keret rá? Mennyi a max. határ?
2015. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
25ezernél többet nemtudok rászánni
2015. okt. 17. 18:41
 3/4 Bence2601 ***** válasza:
Hát, nem is tudom. Azt mondják hogy gtx 750-nél kisebb videokártyát nem éri meg újonnan venni, használatban meg nemtudom mi mennyiért megy... Megnéztem és 25 ezerért r7 240, 250 van, nvidia oldalon meg gt730. Én nekem nvidia szimpatikusabb de amint előbb írtam gtx 750 a minimum. De ha cs:go és újabb játékokkal (pl gta 5, ac4, cod adwanced warfare...) nem akarsz játszani akkor szerintem jó neked a gt730, de én gt-t nem vennék játékra csak gtx-et. A megoldás: szerintem gyűjts még és emelj a kereten mert nem akarom hogy rosszul járj, tornázd fel valahogyan a 25 ezer maxot 40000-re és akkor már jó leszel :) ennyit tudok mondani remélem segítettem!
2015. okt. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akk elkezdek még gyűjteni kicsit. :D
2015. okt. 18. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!