Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefoxot leváltanám. Chromet...

Firefoxot leváltanám. Chromet néztem, de ennél normális, hogy flash játékok alatt jobban zabálja a procit, mint Firefoxnál volt?

Figyelt kérdés

Lehet ez ellen tenni?

Firefoxot akarnám leváltani,mert itt ott néha már akad és egyéb bajok vannak vele ahogy mindig kiadják az újabb és újabb verzióit...


2015. okt. 18. 22:36
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Vivaldi: nem az új Opera, hanem a régi Opera fejlesztőinek új projektje

[link]


K-meleon: kisebb erőforrásigényű böngésző, a Firefox motorjára

[link]

2015. okt. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
chrome-ot felejtsd el,az zabál mindent ami a gépedben van.Vivaldi tényleg jó,illetve erősebb gépen az opera még mindig használható(bár tényleg nem ugyanaz,mint régen)
2015. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

No mindegy.Marad FF...egyedul eddig ez hasznalhato normalisan nekem,csak most van kis bibije de hatha javitjak majd megint...


Operat neztem de tiszta chrome..nem hiaba egy motort hasznalnak mar.

Na ez a vivaldi is ugyan az,meg a sok futo exe reszeivel is,kicsit jobban is terheli a gepet.

Eros geprol van szo de az nem azt jelenzi hogy egy 6magos procinak tobb mint felet zabalja meg ha flash jatekal is jatszanak a gepen.Firefox nem csinal ilyet....csak a tobbiek.

2015. okt. 19. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!