Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas pro 13-al csináltam...

Sony Vegas pro 13-al csináltam egy videót, vagyis csak alá vágtam egy zenét. De csak Sony Vegas formátumban tudom el menteni, hogyan tudnám normálisan? Hogy gépről és telóról is nézhető legyen?

Figyelt kérdés
Köszi előre is

2015. okt. 19. 11:24
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

Mert nem jól mented. Az a mentés csak egy vágólista, magát a videót nem is tartalmazza. Arra való, hogy bármikor tovább tudd szerkeszteni.

Nem ismerem a programot, de olyasmit keressél, hogy Exportálás, vagy valami hasonlót. Ott valószínűleg ki tudod választani, hogy melyik videoformátumba mentsen.

Arra azért számítsál, hogy a "mentés" így tovább fog tartani, mert előtte ki kell számítania a videót, vagyis renderelnie kell a programnak.

2015. okt. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 donfetibo ***** válasza:

Elmenteni csak a abban tudod, azért kell renderelni és ott kiválaszthatod, hogy milyen formátumban szeretnéd!!!

Legalábbis én így szoktam!!!☺☻

2015. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

Miért nem tudom renderelni?

2015. okt. 19. 12:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg oldottam, köszönöm a segítséget :)
2015. okt. 19. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!