Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha megveszem az eredeti...

Matemester4 kérdése:

Ha megveszem az eredeti Counter Strike : Global offensive-t, akkor azt több gépen is játszhatom?

Figyelt kérdés
Ha megveszem erre a gépre, és veszek egy újat, belépek abba Steam fiókba mire megvettem, akkor ugyan úgy fel tudom telepíteni a játékot és multizni is fogok tudni??

2015. okt. 20. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A válasz igen:


Mikor másik gépre jelentkezel be steamen, akkor kapsz egy aktiváló kódot e-mailedre, beütöd és már meg is vagy. Letöltöd a játékot amelyik kell és már mehet is a móka :)

2015. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Így van! Megerősítem! Én is 2 gépről tolnám csak az egyiken nem futna jól, ezért csak 1-en tolom, de ott játékba 30-70 fps simán megvan menükben pedig 100-200.
2015. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 asdbyentomi válasza:
Es ha leszedtem ujra tettem a gepet eltűnt es vissza szeretném rakni de nem tudom hol a kódom?
2015. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" de nem tudom hol a kódom?"


Ha egyszer a kód hozzá lett adva a Steam fiókodhoz, akkor már nem kell újra megadnod soha. Csak bejelentkezel a Steam fiókodba az új gépen, és minden játékot letölthetsz, ami hozzá van rendelve a fiókhoz.

2015. okt. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!