Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet létrehozni olyan...

Hogy lehet létrehozni olyan felhasználói fiókot, ami nem rendelkezik rendszergazdai jogosultságokkal?

Figyelt kérdés
Windows 8.1 operációs rendszerről lenne szó. Apum csak most ismerkedik a számítógépekkel, nincs saját gépe, az enyémről tanítom. Saját felhasználói fiókot szeretnék neki létrehozni, de nem szeretném, ha el tudná állítgatni nekem a számítógépet.

2015. okt. 21. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne sértődj meg, de kicsit úgy érzem vak vezet világtalant...

[link]

(első találat)

2015. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mea culpa, nem vagyok informatikus, más hivatást választottam. Átlag felhasználó vagyok. Soha nem kellett a felhasználói fiókokkal foglalkoznom. Mielőtt kiírtam ide a kérdést rákerestem az interneten is, de nem találtam választ, ezért merészeltem ide is kiírni, hátha vki egyszerű, gyors választ tud adni. A hordozható kis gépemre Win8 került, amivel 1 db napja ismerkedtem meg, egyelőre az alap dolgok megtalálása sem egyszerű számomra. A linket köszönöm!
2015. okt. 21. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs semmi gond, nem is bántásból mondtam. De a keresést még gyakorolni kell... :)


Itt van pár cikk róla:

[link]

[link]


Fejből én sem emlékszem ezekre már, ugyanis kb a megjelenésekor használtam 1 hónapon keresztül, azóta pedig semmilyen windows-al sem találkozom (csak linuxot használok), így azt javaslom, ha nem találsz valamit a neten, angolul keress rá (szinte biztos, hogy lesz egy step-by-step leírás) ha általános problémáról van szó. Sok sikert!

2015. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! az angol leírások alapján sikerült
2015. okt. 28. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!