Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valve Anti-Cheat Problémám...

Valve Anti-Cheat Problémám van! Mit tudnék tenni hogy megjavítsam?

Figyelt kérdés
CS:GO-nál jött elő hogy minden indításnál előjön egy kis ablak. itt a link: [link] (bocsánat a rossz minőségért nem tudtam normálisan lefényképezni)

2015. okt. 21. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Friss, tiszta játéktelepítésed van? Ha bármilyen pluszdolgot töltöttél és telepítettél hozzá, ami a játék működését-kinézetét befolyásolja, töröld.
2015. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmi-féle ilyet nem telepítettem ami most rajta van a gépen teljesen eredeti.Igaz előtte volt tört verzió rajta lehetséges hogy az zavar be?
2015. okt. 21. 15:18
 3/9 anonim ***** válasza:
steammel nyomj a verify files-ra(jobbklikk tulajdonságok környékén)
2015. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Legelsőre nem mutatott semmi változás megpróbálom még 1x. Van méd valami más tanácsod esetleg?
2015. okt. 21. 15:27
 5/9 anonim ***** válasza:
hova van telepítve?
2015. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a Steam az C-n van telepítve a játékot meg D-re töltöttem le.
2015. okt. 22. 14:34
 7/9 anonim ***** válasza:

és pontosan hova?

nekem az volt a baj hogy a d:\játékok\-ba raktam

a célszerű hely: d:\steam\

2015. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld újrarakni a Steamet. Haveromnak ez segített. (Ha letörlöd a Steamet a játékaid is letörlődnek. Ha nem akarod újra letölteni a CS:GO-t mentsd le egy másik mappába vagy állítsd át azt hogy hova telepítse a játékaidat)
2015. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat végül elég volt a CS-t a C-re telepíteni gondolom ott voltak olyan fájlok ami kellet mert indulásnál teljesen vörös volt a console hibával most már azért jóval kevesebb !
2015. okt. 26. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!