Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek? A Kaspersky-t nem...

Mit tegyek? A Kaspersky-t nem tudom feltelepíteni, mert szerinte rajta van egy inkompatibilis program "Trend Micro". De viszont a program nincs a gépemen!

Figyelt kérdés
Már mindennel megnéztem,de nincs már fent ez a gépemen. Hogyan küszöbölhetném ki ezt a hibát?

#Kaspersky #trend micro
2015. okt. 21. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami szemete a gépen maradhatott, valószínűleg a nem megfelelő eltávolítás következtében.


Telepítsd fel újra a trend micro-t, majd a vezérlőpultból a programok hozzáadásánál távolítsd el.

2015. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megcsináltam,amit írtál,de a probléma ugyanúgy fennáll. A gépem szerint viszont nincs semmi fájl ami a Trend Micro-hoz kapcsolható,ám a Kaspersky állandóan érzékeli. :(
2015. okt. 21. 19:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Takarítsd ki az ideiglenes könyvtárakat, és a rendszerleíró adatbázis egy erre a célra szolgáló programmal. Többféle is létezik, itt van egy:


[link]


Előtte nem árt készíteni egy visszaállítási pontot, hogy esetleges probléma esetén vissza tudd állítani az eredeti állapotot.

2015. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!