Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ennyire (+kép) pixelesen...

Miért ennyire (+kép) pixelesen olvassa be a Sony Vegas PRO.11 a fraps-sel felvett videókat?

Figyelt kérdés
Régebben nem volt ilyen, de most már ilyen sz*r lett. Mi lehet a baj? Újra telepitettem a fraps-t is és a Sony Vegas-t is.

#Sony #Sony Vegas #Sony Vegas 11 #sony vegas kérdés
2015. okt. 22. 13:55
 1/4 A kérdező kommentje:

Lehet a fraps-el lehet a baj, mert a képek is pixelesek.


[link]


[link]

2015. okt. 22. 13:56
 2/4 Varga Áron válasza:
Ha ez egy print screen gombbal csinált screenshot arról, ahogyan nézed sony vegason keresztül, akkor csak rendereld le HD-ban a videót s nézd az eredményd. De ha ez a sony vegassal lerenderelt felvétel egy pillanatképe, akkor nem tudok segíteni.
2015. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából a Fraps-el készült a fénykép, ahogyan a Sony Vegas-t nézem. Lerendereltem HD-ba, de ugyan az az eredmény :( Amit régebben csináltam intrót, az szép, de ez a videó tiszta pixel :/
2015. okt. 23. 08:57
 4/4 A kérdező kommentje:

Az intrónál igy néz ki Sony Vegasban:

[link]

És igy néz ki az intró után (az intrót külön csináltam meg és külön mentettem el):

[link]


Ezeket a képeket már a print screen gombbal csináltam!

2015. okt. 23. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!