Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tényleg ilyen fos október...

Tényleg ilyen fos október vége fele még mindig a Windows 10? Se hang nincs játék közben, se a start menüt nem tudom használni.

Figyelt kérdés

2015. okt. 22. 16:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan elegedetlenek a rendszerrel.Nem hiaba.

Olvasni is lehet hogy tul koran adtak ezt meg ki.Fel kesz!

Nekem jol ment megjelenes ota fogjuk ra,egeszen maig.Start menu bedoglot,meg is lepodtem hogy engem is utol ert.

Eddig ugy fest magyar es kulfoldi forumok alapjan is hogy nem lesz sikeresebb mint a 7! Ha csak nem razzak helyre a dolgokat majd...

2015. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Rendbe fogják rakni, ez biztos. Sokan úgy vannak vele, hogy mivel nekik működik, így biztos másokban van a hiba. Csak hogy egy viszonylag új operációs rendszer nem így működik. :)

Nem garancia semmire az, hogy valakinek tökéletes a Win10 - ettől függetlenül lehet máshol hibás, hiába csináld mindent tökéletesen. Majd idővel ez megjavul.

2015. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Novemberben jön ki a következő verzió, a Fall Update. Állítólag abban új funkciók és nagyobb mértékű hibajavítások lesznek. Automatikusan fel fog menni mint a többi, csak nagyobb lesz a mérete gondolom. Amúgy utolsó előtti.. Indítsd újra a gépet, nekem ez bejött.
2015. okt. 22. 21:44
 14/19 A kérdező kommentje:
#11-es, na.. Nem utolsó előtti
2015. okt. 22. 21:44
 15/19 anonim ***** válasza:

Mar utana neztem mik lesznek a frissitesbe.Nem kell akorara gondolni mint amekorara szamitol.Nem nagy korrigalas lesz inkabb par funkcio kerul be tobbek kozt az ablakok szelenek szine...

Szoval lof.ing ez meg majd.

2015. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egy oprendszert nem arra terveztek elsősorban, hogy10 éves gyerekek unalmas perceikben tört játékokat,meg programok sorát telepítsék naponta száz számra. Meg cserélgetik össze vissza, a drivereket, meg a segédprogramokat. Aztán jön a varázslatos kérdés:

"Mi lett a rendszerrel ?" Hát pont az amit az imént leírtam.:)

Nem állítottam hogy hibátlan a rendszer. Ugyan ez volt szinte minden új rendszernél. Erre már senki nem emlékszik.

2015. okt. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Képzeld el..GTA 5 eredeti, CS:GO eredeti, LoL nem fizetős, szóval eredeti.. Nem cserélek rajta minden baromságot.. Frissítettem a Windows 7-re, szóval természetesen minden olyan mint eddig, csak más rendszerverzióval. Lehet hogy ez volt a probléma, de már nem csinál hülyeségeket a tegnapi újraindításnak köszönhetően. Mellesleg nem 10 vagyok, hanem 14. Nem változtat nagyon semmin, de attól még nem vagyok olyan, hogy minden sz*rt rárakjak a gépre, mert tudom mi kell nekem és mi az ami szemét.
2015. okt. 23. 12:15
 18/19 anonim ***** válasza:
Ki beszélt rólad ? Általánosságban mondtam.
2015. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Vannak olyan emberek, akik jönnek aztán ha valaki valamit rosszul csinál, akkor már le kell cseszni.. Sok ilyennel találkoztam, de félreértettem na..
2015. okt. 23. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!