Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Új hibák a Battlefield 4-ben?

Új hibák a Battlefield 4-ben?

Figyelt kérdés

Ti si tapasztaltok ilyen hibákat a legutóbbi frissítés óta?


1. Mostanában egyre többször van olyan, hogy az ellenséget közvetlen mellém rakja be, vagy nem rajzolja ki hogy közeledik. Körülnézek egy viszonylag nyílt terepen, tiszta minden és amikor ismét hátranézek a közvetlen közelemben van egy ellenség. Kipróbáltam, és nem lehet sehonnan olyan gyorsan odafutni! Nagyon bosszantó.


2. A képernyő jobb oldalán narancssárga négyzetek jelennek meg, amik tudtommal adatvesztést jelentenek.


3. Mostanában nagyon sokszor van olyan, hogy nagyon közelről kitárazok egy háttal álló ellenségre és az utána megfordul és lelő. Az életereje 100%-on van! Minden meccsen van 2-3 ilyen eset, már nagyon unom!


4. A legdurvább estek azok, amikor minden irányba tudok lőni, de ha nagyon közel jön egy ellenség és a testére célzok, nem lő a puska. Hiába nyomom az egér gombját, semmi. De ha elfordulok oldalra, akkor lő rendesen. Azt hittem rossz az egerem mikrokapcsolója és ilyen kor át szoktam forrasztani, de biztosan semmi baja! Az új A4teck egeremmel is ezt csinálja. Ez valami új szerver hack?



2015. okt. 23. 07:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a gépelési hibákért, kicsit siettem!
2015. okt. 23. 07:28
 2/4 kelly71 válasza:
Narancssárga jelek nekem is vannak,többféle is,amik nem tudom,hogy micsodák,de ezenkívül mem tapasztaltam más zavaró dolgot.Esetleg egy játék újratelepítés?
2015. okt. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az egyik kolegám ugyanezt tapasztalja már pár hete, pedig más faluban és más net szolgáltatónál vagyunk. Neki egy i7-es procival szerelt full-os gamer pc-je van. Egy időben nekem a bf3 is ilyeneket csinált, de aztán elmúlt ahogy négy magos rendszerre váltottam. Most viszont ki van szolgálva a bf4 gépigénye, low grafikán tolom és egy 64 fős pályán 50-120 között van az fps. Nem hiszem, hogy kevés a hardver. Ezek szerint nem mindenki érintett. :(
2015. okt. 25. 02:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma nem tudtam egy rpg-t kilőni egy guggoló emberre!!!!! Amikor elfordultam simán lőttem vele. Ez mi??
2015. okt. 25. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!