Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Farcry 3 több lőszer hogyan?

Farcry 3 több lőszer hogyan?

Figyelt kérdés
Az egéez jáékot ugy vittem ki h 30-40 löszerem volt mindvégig nagyon nehez volt igy jatek vegen sincs több es nemtudom elvezni elet eröm injekciom az van sok de löszer nincs pedig nar nagyon sok vaddisznót megöltem elvileg az kell a löszer taskahoz most lehet hogy jólenne de most meg azt a helyet nem talalom ahol a fegyvereket meglehet venni.valaki tud segiteni.?

#Far Cry 3 #több lőszer #mitkell csinalni.
2015. okt. 23. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell sok loszer. Lopakodni kell, egy-egy loszerrel leszedni a banditakat, kessel kinyirni oket, meg tavolrol, tavcsovessel. A Far Cry 3 nem egy konnyu jatek, es vegkepp nem a frontalisan berohanos tamadasokrol szol.
2015. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mar vegigvettem ahogy olvashattad de meg jatszanek vele szoval erted mert vannak meg dolgok elvileg most azert nem tudok lőszert venni mert csak 900dollarom van ez normalis miutan vegigvittem a jatekot?hpgy lehetne több penzt szerezni egy csomo fegyver 2000 dollar
2015. okt. 23. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Fejleszteni kell a lőszeres táskáét is, hogy több lőszert vihess magaddal. Minden szinthez más és mást kell összegyűjteni.


1-es!

Én is így vittem ki a játékot, de volt, hogy Rambót játszva legyilkoltam 10 másodperc alatt az egész helyőrséget. Szerintem mindenki a saját szájíze szerint oldja meg a dolgot.

2015. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen de most mivel tudnám fejleszteni a dolgokat mert küldetések nincsenek nagyon már.olyan dolog kéne amiért kapok pénzt mert van 49 dollarom semmire se elég vagy én jatszottam ki szarul
2015. okt. 23. 15:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy penzt nem tudok mar ilyenkor csinalni?hiaba van löszertáskám megvenni a fegyvert nem tudom
2015. okt. 23. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:

NEm pénz, hanem különböző állatok kellenek a fejlesztésekhez. Leölöd, megnyúzod, aztán "lecraftolod" ha van bőr hozzá.


Itt vannak a craftolható/upgrade lehetőségek és hozzávalók felsorolva pl (de megvan a játékban is ugyanez):

[link]

2015. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Má megoldottan inkàbb eladtam az álat böröket és akkor 1 fegyverem van de sok löszerrel
2015. okt. 31. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!