Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » BlueStacks regisztrációs hiba?

BlueStacks regisztrációs hiba?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem le a BlueStacks nevű programot, de a játékok/programok letöltéséhez kell egy már meglévő vagy egy új fiókot csatlakoztatni. Én csináltam egy újat, megadtam az emailt, jelszót, de amikor azt kéri hogy jelentkezzek be, bejelentkezési hibát ír. Azóta másik 3 emailt is megpróbáltam hozzáadni, de egyiket sem fogadja el, mindegyiknél ugyan azt a hibaüzenetet adja. Hogyan regisztráljak hogy működjön?

2015. okt. 23. 23:26
 1/2 Messi13 válasza:
Hát én most szedtem le, és elfogadott minden adatott, és a játékok is nagyon szépen mennek rajta.... nem tudom hogy neked kérte-e, de nekem 3 pontot kért hogy csináljak meg mielőtt letölthettem a játékot... először bekellett jelentkezni a gmail-be, utána a bluestack kérte a gmail-es cuccot, végül a v-sync, nekem mind a 3 pipa volt, és mostmár szabadot tölthetek le mindent....... u.i.: ha van már meglevő fiókod, akkor nem kell újat csinálni csak ad meg az adataid amit kér.... jó lenne ha küldenél egy screenshotot, úgy talán jobban tudnék segíteni.... már persze ha a kérdés még aktuális :)
2015. nov. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ!

Már sikerült megoldani a problémát. Addig próbálgattam az email címeket míg végül kb. a 20. alkalommal valamelyiket végre elfogadta, és most már én is tudok programokat letölteni. :)

2015. nov. 24. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!