Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik 3D programmal lehet...

Melyik 3D programmal lehet élethű hajat csinálni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 24. 02:35
 1/4 tabaki ***** válasza:

A jobbakkal lehet, ha alaposan kitanulod őket. Ingyenes: [link]

[link]


A fizetős profiprogramokkal, például a Mayával, Maxszal természetesen úgyszintén, csak azt ne hidd, hogy az áruk miatt majd helyetted dolgoznak:

[link]

[link]

2015. okt. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az hogy fizetős dolog,akkor nem tudom teljesen ki használni a programot?bocs,nem nagyon értek az efféle dolgok terén...
2015. okt. 24. 03:56
 3/4 tabaki ***** válasza:

Ha diák/oktató vagy, akkor mindkettőt ingyenesen is használhatod; Szerintem innen indulj:

[link]

Ez a professzionális használatra nem jogosít fel, arra viszont tökéletes, hogy kitanuld a programokat.

De azért sajnálnám, ha a bármely célra jogtisztán használható, zseniális Blendert könnyeden átlépnéd, pedig nekem az a szívem csücske. Ha hivatásosként szeretnél dolgozni, akkor az első két program elvárás, tehát kihagyhatatlan, de egyébként nem könnyű olyasmit találni, ami a Blenderrel megvalósíthatatlan, tehát messze nem holmi ügyeske dilettánsok játékszeréről van szó. Ha komolyabban nekimennél a 3D-nek, itt emlegetünk még néhány szoftvert:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

Az ottani hozzászólásomban emlegetett blendertutorial.hu már nem üzemel, de a videók alapján készült „Blender-Kódex -- Alap-vető ismeretek” c. könyv két kötete letölthető innen:

[link]

2015. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagylelkűséged,de mivel haladó vagyok blenderben ezt nem kell vitatni,csak egyszerűen kíváncsi voltam,hogy más 3D program mit tud ez ügyben,egyébként első rá nézésre baromi nehéz volt kezelni de pár hónap után már hozzá szokik az ember,próbálkozok más programmal is ismerkedni de annak is idő kell...
2015. okt. 24. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!