Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik videószerkesztő program...

Klau109 kérdése:

Melyik videószerkesztő programmal tudom ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Lassan lesz a szalagavatónk és ilyen videót szeretnénk rá csinálni. 1 gond van vele hogy nem tudom milyen programmal kezdjek hozzá. És 366 kép elég hozzá ugye?

Tudnátok segíteni? (8:50-től kezdődik)


https://www.youtube.com/watch?v=srT-Af-6wUk



2015. okt. 24. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:

págisz->győr nem gyér :D

alap válasz szerintem de sony vegas. ehhez van sok magyar tutorial, és mivel csak képek ezért annyira nem nehéz. de a 366 kép sokáig fog tartani :D

2015. okt. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
bocsi a vidit nem néztem meg, de gondolom sima zene+kép nem? az előttem szóló jól mondja, sony vegas. De ha nem akarsz érte fizetni, akkor torrentezd le a crack-et mert különben rákerül egy bazi nagy vízjel a videódra. És én nem aggódnék a 366 kép miatt, tuti nem lesz sok, a miénk kb. 1000 képből készül ;)
2015. nov. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
illetve bocsi, összekavartam amit az előző írt, szóval 366-ból is nagyon jót lehet csinálni, az, hogy nekünk ennyi van elég extrém eset :D
2015. nov. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem a legegyszerűbbel is meglehet csinálni, de Sonyval a legegyszerűbb.
2015. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!