Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki elmondaná, hogy a Sony...

Valaki elmondaná, hogy a Sony Vegas Pro 11-ben hogyan vagy egyáltalán lehet videót elhalványítani?

Figyelt kérdés

2015. okt. 24. 19:03
 1/4 tabaki ***** válasza:

Valószínűleg nem programozással...

Egyébként jobban körülírhatnád, hogy szerinted mit jelent az „elhalványítás”.

2015. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát amikor egy videójelenet nem az egész színében látszódik, hanem halványan...Olyan mintha nem is látszódna, de látszódik halványan...
2015. okt. 25. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
A videó OPACITY-t kell átállítanod, és áttetsző lesz!
2015. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:

Őszintén szólva, már tegnap sejtettem, hogy a halvány képnek halványan kell látszania, csak abban reménykedtem, hogy megpróbálod ténylegesen megfogalmazni a látványt, és közben magadtól rájössz a teendőkre. Én a Sony Vegast csak hírből ismerem, de ha megpróbálom elképzelni, mire gondolhatsz, akkor bárminő egyéb programban erősen levenném a kontrasztot, és növelném a fényerőt. A #3 hozzászólásban emlegetett opacity opcióról csak a neve alapján gondolom, hogy akkor van igazán értelme, ha egy meghatározott háttérre (mondjuk egy másik videóra) rakod rá az áttetszőt, de valószínű, hogy fehérre háttér esetén tényleg pont úgy viselkedik, ahogyan te szeretnéd.

Itt egy kép, eredeti színében:

[link]

Lehúzott kontraszt, megnövelt fényerő:

[link]

Fehér hátteres áttetsző változat:

[link]

Ha hasonlóra gondolsz, biztosan meg tudod csinálni Vegasban is, videóval.

2015. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!