Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki tud valamilyen jó autós...

Ki tud valamilyen jó autós játékot PC-re?

Figyelt kérdés

Nem a Need For Speed re gondoltam hanem valami jó játékra ahol nagyon gyorsan lehet menni utcán az autót lehet tuningolni és az ütközéseknél ripityára törjön szét az autó illetve A Rendörség üldözzön.A felsoroltak közül legalább 2 szereljen a játékban rally is jöhet de attól függ milyen.


KÖSZI ELŐRE!!


2010. márc. 17. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Flatout:Ultimate Carnage,Colin Mcrae: Dirt1,2
2010. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

háát

Colin Mcrae: Dirt itt aztán ripityára törik az autó de semmi más

Test Drive Unlimited (kedvencem):nagyon gyorsan pipa, utcán pipa (Hawaii, Honolulu teljesen bejárható), autótuning lehetőség pipa, rendőrség üldöz pipa, csak annyi a gond hogy törhetetlen az autó :) de helyette kapsz jó kis rádiót!

2010. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Race Driver GRID és a Colin McRae DIRT2. Ezek kvajók.Ezekben a gamekben xarrá fog törni az autó ,persze ha neki mész vminek .
2010. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Burnout Paradise The Ultimate Box

Nekem ez a kedvenc autós játékom, király a grafikája de zsaruk sajnos nincsenek benne

2010. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

World Racing 2.

Bár nem lehet tuningolni meg zsaruk sincsenek de viszont el lehet lógni a versenyekről meg minden király táj van benne.

Nagy hegyek, Város tőle pár km-re meg sivatag és piramisom amikre rá leht menni aztán leugratni. (:

2010. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a google képek között megnéztem őket és nagyon tetszenek köszönöm a TDU-t már játszottam és nagyon tetszik csak a motorozás nem :S
2010. márc. 17. 16:35
 7/9 anonim ***** válasza:
racedriver: grid mindent visz. multi is van, kis gepigeny, szep grafika.
2010. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ahha mind letöltöm és megnézem kösz a jó válaszokat
2010. márc. 17. 19:21
 9/9 xperialaci ***** válasza:
20%
Far car 3
2013. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!