Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb ingyenesen...

Melyik a legjobb ingyenesen letölthető fényképszerkesztő (photoshop) program?

Figyelt kérdés

2015. okt. 25. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A Gimp2 a lejobb ingyenes képszerkesztő!

Online szerkesztő: " [link]

2015. okt. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tök érdekes, de miután kitettem a kérdést elkezdtem guglizni (gondoltam magamban, hogy majd csak megtalálom magamtól is), és láss csodát pont a GIMP oldalát böngésztem, de azért köszi!
2015. okt. 25. 00:17
 3/9 anonim ***** válasza:
photoshopból amúgy csak egy van, amit az adobe csinál
2015. okt. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A Photoshop az Adobe terméke, egy képmanipulációs szoftver nem pedig azok gyűjtőneve. Megjegyzem fotókidolgozásra nem való, ahogyan a GIMP sem. Ha nem pixelszinten akarsz belenyúlni a képekbe arra Lightroomot ajánlanék, mondjuk az nem ingyenes, de havi 4 ezer forint körüli összegért cserébe használhatod a Photoshoppal együtt.
2015. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

a photoshop az egy konkrét program, nem a képszerkesztő (photo editor) programok gyűjtő neve és nincs neki ingyenes változata. olyan programok vannak, amik hasonló dolgokat tudnak és ezek közt akadnak ingyenesek is, mint például a Gimp, vagy a Pixlr.


viszont gratulálok, hogy a kérdés feltétele után sikerült összebarátkoznod a Google használatával, sok más hasznos válasszal is fog szolgálni neked, használd a jövőben is bátran! (némi irónia van a szavaimban, de maximális jó szándékkal írom!)

:-))

2015. okt. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tabaki ***** válasza:

Még néhány jó ingyenes képszerkesztő (nem photoshop):

Paint.NET, RealWorld Paint, Hornil StylePix, Chasys Draw IES.

...De én is a Gimpet preferálom.

2015. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oké, akkor most már tudom, hogy egy fényképszerkesztő nem Photoshop, mert a Photoshop egy önálló program.

Összegezve akkor tényleg a GIMP a legjobb.

2015. okt. 25. 13:40
 8/9 anonim ***** válasza:
PhotoScape, PhotoFiltre. (a photofiltre egy hónapig tart sajnos..), de gondolom már gimpet használsz.
2015. okt. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, még nem, megnézem a többit is, amit írtatok.
2015. okt. 25. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!