Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudna mondani nekem valaki...

Tudna mondani nekem valaki egy magyarnyelvű ingyenes weblapszerkesztő programot? Vagy esetleg linket adni?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni de nemigazán találtam eddig magyar nyelvűt :( Ja és olyan kéne ami Vistán vagy win7-en megy.
2010. márc. 17. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Notepad++

[link]

2010. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A notepad++ effektíve nem weplapszerkesztő.

A notepad az szövegszerkesztő ami programnyelveket támogat ill. ismer.


Weblap szerkesztő pl. az NVU ami kezdésnek bőven elegendő, és magyar is:)

[link]


De ha kódolni szeretnéd ill. komolyabb szinten űzni akkor Notepad++ -t használj hozzá:)

(de ennél csak kódot tudsz beírni és nem olyan "kapod amit látsz" program mint az NVU

Sok sikert hozzá:)


Rem segítettem

Ice;)

2010. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rossz volt a link:D:D

A helyes link:

[link]



Ice;)

2010. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kompozer webszerkesztő

[link]


Az NVU utódja stabilabb működés mellett biztosítja ugyanazon, néhol fejlesztett funkciókat és magyarul is tud.

Telepíthető:

[link]

legalsó progi!

[link]

magyar nyelvi fájl: [link]


Hordozható:

[link]

2010. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a linkeket mindenkinek :) Jó nekem egy alap program mert igazából aztsem tudom h eszik-e vagy isszák :D

Na jó csináltam régebben seemonkey-val de az nagyon régen volt és azóta mindent elfelejtettem :P

2010. márc. 17. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!