Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vajon mi lehet a baj az...

Tripala kérdése:

Vajon mi lehet a baj az újdriverrel?

Figyelt kérdés
Üdv skacok. Van egy laposom benne ehy nVidia Geforce 810m Vidi kártyával. Nos a Dragon Age Inquisition követelte a driver frissítést.. megtettem de azóta a játékokon (Kivéve Dragon Age) alul és felül fekete csíkok villognak.. először beparáztam hátha a vidi kártya adja meg magát majd rájöttem, hogy nem csak Widescreenbe próbálja tenni a játékokat és nem tudja ezért villog és a felbontást eröltetgetni viszont ha ablak módban futtatoma játékot akkor jó.. a legtöbb játékba nincs is widescreen lehetőség de a driver szerintem próbálja ráeröltetni és nem tudja. Nem tudom ezzel mit tudnék kezdeni. Mindent próbáltam már.

2015. okt. 25. 11:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!