Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik az outlook...

Miért nem működik az outlook 2013 gmail fiokkal?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam összehangolni az outlook-ot a gmail fiokommal, mert láttam az egyik barátnőm ugyanígy csinálja a fősulin, de nekem sehogy sem sikerül. Találtam egy oldalt ahol pontosan levan írva minden amit tudom kell. Mindent a megadottak szerinte csináltam, de nem működik. Mi lehet a gond?

2015. okt. 25. 13:56
 1/2 A kérdező kommentje:

ezen az oldalon találtam segítséget. Mindent ugyanígy állítottam be a gmail fiókban is és az outlookban is. De nem működik!


[link]

2015. okt. 25. 13:57
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg mindent pontosan úgy állítottál be, akkor működnie kell. Még egyet próbálj meg: a beállításoknál az Átirányítás és POP/IMAP fül alatt rakj egy pöttyöt a "A POP protokoll engedélyezése minden levélre (a már letöltöttekre is)" mellé. Elvileg az IMAP-ot nem befolyásolja (ha azt állítottad be az Outlookban), de nem mindig működik enélkül.
2015. okt. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!