Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan aktiválhatom újra a...

Hogyan aktiválhatom újra a win 10-et?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


A telefonon tartósan aktivált windows 8.1 pro-ra tegnapelőtt kértem a frissítést, el is fogadták, de nem váratam meg míg kiírta hogy most már telepíthetem, hanem csak ráfrisítettem a MediaCreationToolx64 -el így lett windows 10 pro. Frissített és regisztrált maradt. Viszont tegnap új alaplap és cpu is került a gépbe ezért egy tiszta telepítést csináltam, de most azt írja hogy nincs aktiválva és hogy hibás, kitiltott a kód.

Mit lehet tenni ?



2015. okt. 26. 11:41
 1/3 A kérdező kommentje:

Esetleg, ha visszarakom a 8-at, azt aktiválom telefonon, aztán újra kérem a frissítést, de nem várok napokat hanem megint csak MediaCreationTool-al ráfrissítem majd tiszta telepítést csinálok ?

Vagy egyáltalán rá kell frissíteni, nem lehet rögtön tiszta telepítéssel? És mindenképp meg kell várnom az üzenetet, hogy ok most már frissíthetsz, vagy elég ha az van, hogy a frissítési kérést feldolgozták ?

2015. okt. 26. 11:49
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:
Az alaplaphoz kötődik az aktiválás regisztráció, ami megvolt. Mivel most alaplapot is cseréltél, az elúszott. Ha újra megcsinálod a 8-astól a frissítést, akkor olyan, mintha elsőre tetted volna. Persze, ha mennyiségi licenszet használsz és jó lesz a kulcs újra. A tiszta telepítés elsőre nem lesz jó, hacsak nincs külön 10-es kulcsod. Ez a novemberi win 10-es frissítéssel változik, mert elvileg használhatóak lesznek az érvényes win 7-es és 8-as kulcsok aktiválásra 10-hez.
2015. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok köszi !
2015. okt. 26. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!