Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek ha viszonylag...

Mit tegyek ha viszonylag kevés az FPS-em CS:GO-ban?

Figyelt kérdés
játékban átlagosan 15-25 az FPS-em de mikor a főmenüben van akkor felmegy akár 150FPS-re és az lenne a kérdésem hogy meg lehet azt oldani hogy játékban is több legyen mint amit írtam ? meg ha a főmenüben 150 akkor képes lenne játékközben is annyira ?
2015. okt. 26. 13:44
 1/6 A kérdező kommentje:
és amit kifelejtettem hogy laptop-ról játszom ( tudom nem játékra való de nincs pénzem egy jó gépre) és egy AMD E1-2100 APU with Radeon(TM) HD Graphics 1,00GHz grafikai kártyám van (ami szintén elég rossz sztem )
2015. okt. 26. 13:46
 2/6 anonim ***** válasza:

állitsd a felbontást 4:3-ra azon belul 1024xyxy-re.

mindent vegyél le lowra.

kapcsold be a motion blurt (10 fpst dob,alig fogod latni h szaggat)

kapcsold ki a felesleges programokat, amelyek az erőforrást eszik.

töltsd le a legujabb APU drivert,nekem E1-es APUval van 60 fpsem lowon

sok szerencsét

2015. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha Dust 2-őn 60fpsed van , de infernon csak 15, akkor az biztos h az APU gyengesége, de ha Dust 2-őn 15 van akkor viszont zárlatos vmi,hibás,bugos /1/
2015. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


a 2.-tól még az lenne a kérdésem a driverrel kapcsolatban hogy pontosan mit csináljak vele ? mert nekem nem mennek ezek a dolgok a driverekkel ( sokszor a szerviízben lett megcsináltatva és nem szeretnék elrontani vmit) (és eleve minden grafikai beállítás low-on van (kivéve a LoL-ban mert azt még néhül elviszi medium-on)) a motuon blurt-meg bekacsoltam ( igaz sajnos a jobb felsó sarokban nem írja ki h mennyi az FPS-em ( pedig azelött kint volt) meg a shift+tab se megy =( de majd próbálom rendberakni :P

2015. okt. 26. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok: a driverben keress egy olyat h "Játék" (A PC teljes kihasználtsága a nagyszerű játékélményért)


2. Menj rá a Játék menupontra, azon belul a 3Dbeállitásokra és próbálgasd mivel jobb.


3.Ha valami nem megy szolj

2015. okt. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 vagyok:

Vedd le a vonalsimitást: 2x-re

2015. okt. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!