Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Assassin's creed syndicate...

Szkúwi 92 kérdése:

Assassin's creed syndicate big ben season pass hol van?

Figyelt kérdés
Hello valaki tudna nekem segiteni abban hogy megvettem az assassin's creed syndicate big ben colectors editiont és ahoz adnak season passt de nincs benne a dobozba? Azt hallottam hogy egy emailben küldik el a kódot de semien ijen email sem jött? Hol keressem ? Miért nincs meg?

2015. okt. 27. 13:04
 1/3 thedarkcat válasza:
Szia! Először én is meglepődtem, hogy nincs a csomagban, de a Season Pass kódját tényleg emailben küldik el. A Uplay Shop-tól érkezett az email 2015.10.23-án. Remélem, sikerül megtalálnod. :)
2015. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia köszi a válaszod de nincs ott ez a baj. Már felvettem a kapcsolatot az uplayal de még nem érkezett válasz az emailra. Amúgy öszesen 3 emailt kaptam a uplaytop egyben az hogy megjelent a másikban hogy felatták plusz rendelési azonosito a harmadikban pedig egy kodot amivel 15 százalékal olcsoban megtudom venni a szobrot. Neked hány emailt irtak öszesen?
2015. okt. 30. 15:25
 3/3 thedarkcat válasza:
Nekem 4 email érkezett, elsőben, hogy postázták, a másodikban volt a season pass kód, a harmadikban a runaway train küldetésről írtak, és a negyedikben volt a figurára az akció.
2015. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!