Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 rendszergazdaként...

Windows 10 rendszergazdaként nem tudok programot törölni. Miért?

Figyelt kérdés

uTorrentet szeretném törölni. Nem egnedi frissíteni és mindig hibaüzenettel indul el, hogy újabb verzió van telepítve, biztos elindítom-e a régebbit, a torrent fájlokat se nyitja meg rendesen.


Vezérlőpultban azt írja forduljak a rendszergazdához, aki én vagyok. Revo Uninstaller se tudja eltávolítani. C meghajtón töröltem az exét usereken belül (programfájloknál nem is találtam a mappáját), de így is ott van vezérlőpultban. IObit Unlocker se tud vele mit kezdeni.

Mit csináljak?


Fujitsu Lifebook A514 laptop, eredeti Windows.


2015. okt. 27. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Használj qBittorrentet vagy bármi mást helyette, az uTorrentből mára reklámmal tömött bloatware lett, nem érdemes vele vesződni.
2015. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy régebbi uTorrentet 2.2.1-et pl. Törléshez kiléptél a programból előbb gondolom.
2015. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld csökkentett módban törölni a Revo-val.

Futtatás/msconfig/rendszerindítás/Biztonságos-minimális. Ugyanitt kell majd visszaállítani, ha kilépsz csökk. módból.

2015. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert a Windows 10 ilyen szutyok!
2015. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem, hogy kaksi a uTorrent és köszi az ajánlást, de valahogy le kéne szedni.


Csökkentett módban se tudtam törölni se Revoval, se vezérlőpultból.


Tegnap sikerült felrakni újabb verziót, nem nyávogott, viszont rossz bejegyzés van vezérlőpultban (nem a tegnapi, hanem a korábbi telepítési dátummal) és még mindig nem tudom törölni. De legalább nem hülyéskedik és normálisan elindul.


Van egyéb ötlet a törlésére?

2015. okt. 28. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!