Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pár hónappal ezelőtt Lenovo...

Speder86 kérdése:

Pár hónappal ezelőtt Lenovo laptopomra (win7 32 bites) egy win 7 64 bites oprendszert raktam rá. A probléma az volt, hogy amint ráraktam, bizonyos TrustedInstaller. Exe (többi lent)?

Figyelt kérdés
megzabálta az összes RAM-ot és CPU-t, és lekapcsolt a gép a melegedéstől, és semmit sem tudtam csinálni. Visszaraktam rá rögtön a 32 bites wint, de a probléma ugyan az volt, a TrustedInstaller.exe megevett mindent. Elvittem szervízbe, kitakarították a ventillátort, és jó volt minden. Újra ráraktam egy 64 bitest, gondoltam akkor is csak az volt a baj hogy megállt a venti. De ugyan az történt most is. TrustedInstaller.exe, svchost.exe, ez a kettő fájl megeszik mindent. 64 bitesen is, és az újrarakott 32-esen is. Mit tudok tenni ez ellen?

2015. okt. 27. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Töröld le ezt s "trustedinstaller.exe" címen futó szemetet, amit feltelepítettél.
2015. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az szerintem a winupdate frissítéseket telepíti..

rakd újra, tiltsd le a frissítéseket, driver telepítgetés és egyéb állítgatás után pedig indítsd el az updatet, de akkor ne nyúlj a géphez. Túlmelegedni ettől nem szokott, max ha csinálsz mellette 20 más dolgot is közbe.

2015. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jelenlegi problémám nagyobb része az svchost.exe fájlal van, a TrustedInstallert leállítottam, de ezt ha leállítom sok dolog nem fut. De ez az svchost a CPU felét leszívja
2015. okt. 27. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
svchost = csomó windows folyamat gazdafolyamata, többek között a WINDOWS UPDATENEK. És ne lődd ki a feladatkezelőből a trusted installert, mert azzal még lóf**zt nem csináltál. Elmondtam, hogy járt el, kövesd.
2015. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na?
2015. okt. 27. 20:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Az egy újabb problémám hogy az updater keresi a frissítéseket elég hosszú ideig, de nem talál semmit
2015. okt. 27. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!