Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudtok olyan ingyenes pc...

Nem tudtok olyan ingyenes pc optimalizáló programot ami még a hibákat is kijavítja?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Windows XP-hez ezt használom:

Advanced System Care 8.1.0

[link]

Valószínű más operációs renszerhez is jó.

2015. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ezt a kettőt használom:

[link]


[link]

2015. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen hibákat? CCleaner az képes a registry-ben hagyott szemetek eltakarítására (egy bizonyos szintig) persze nem ész nélkül kell használni, mert nekem volt amit kiszedett és nem kellett volna.

Egyéb esetben a legjobb optimalizáló a felhasználó. Tanuld meg magasabb szinten kezelni a gépet és nem csak kevésbé fog lassulni, de a tipikus user errorokat is elkerülheted.

(Sokan azt hiszik, a géppel nem kell foglalkozni, azt csak be kell kapcsolni és működik. A pc, olyan mint az autó. Karban kell tartani, odafigyelni a "furcsa hangokra", stb... persze mint ahogy az autók esetében sincs olyan gomb, ami lecseréli az olajat, a vezérműszíjat és felrakja a téligumit, így a gép esetében is csak akkor lehetsz hatékony, ha megtanulod hogy hogy tudod kézzel karbantartani.)

2015. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!