Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti milyen admin systemet...

Ti milyen admin systemet használtok a GTA SAMP szerveretekhez?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek dobjatok egy letöltő linket.Jó lenne hogy ha magyar admin system lene mert nekem van letöltve admin script de az angol + vannak bugos parancsok.Kijavítani nem tudom mert annyira jó scripter még nem vagyok.Előre is köszi annak aki segít. :)

#GTA #admin #Samp #admin script #admin system
2015. okt. 28. 18:38
 1/2 M1A1 ***** válasza:

Írj magadnak sajátot, ne más kódját használd. Egyrészt elismernek érte, másrészt folyamatosan tanulsz. Egy admin rendszer általában nem nagy dolog. Kezdj hozzá és közben tanulj. Ha valamit nem tudsz hogyan kell, utánanézel. Így folyamatosan fejlődsz és egyre jobban tudsz majd scriptelni. Viszont ha mindig más kódját használod, akkor semmit nem fogsz tudni.


Elkezdhetsz egy szervert írni úgy, hogy te írod hozzá a scripteket. Nem baj, ha annyira még nem értesz hozzá, de ha csinálod, egyre jobban fog menni...


Sok sikert!

2015. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, amugy már van egy játékmódom amit én csináltam tehát nem töltöttem sehonnan de az admin rendszer nekem egy kicsit nehéz.
2015. okt. 29. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!