Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok ajánlani egy zenei...

Tudtok ajánlani egy zenei szerkesztő programot?

Figyelt kérdés
Lényegében csak arra szeretném használni, hogy a zeneszám elejéből illetve végéből pár másodpercet levágjak.

2015. okt. 28. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Régen virtualdj t hasznàltam de az most valamiért nem játsza le a mentet zenét
2015. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1 Na az pont nem erre való...

inkább az audacity-t javaslom

2015. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Audacity
2015. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mért? Az is megcsinálja
2015. okt. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azontúl, hogy fizetős, sokkal macerásabb vele megcsinálni szerintem, főleg ha valaki még sose látta a programot (ugye mindig abból kell kiindulni, hogy a kérdező valószínűleg nem látta és nem ért ahhoz amit ajánlunk, különben nem kérdezné). Szóval egy nagy, lomha, (tört) szoftvert kell beszerezni egy nagyon egyszerű dologhoz, amit kb 100 ingyenes kicsi program is tud, sokkal egyszerűbben! :) Ezért mondtam, hogy az nem erre való. Ez kicsit olyan mint amikor egy videokonvertálásos kérdésnél beírják válasznak a vegas-harcosok, hogy "sony vegas"! (Egyszerre sírok és röhögök.) Szóval mindent arra használjunk amire való és ne akarjunk ágyúval verébre lőni, mert a végén lehet el sem találjuk vele! :)
2015. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Musescore sibelius
2015. nov. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!