Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csak fix mennyiséget...

Miért csak fix mennyiséget tölt le egyszerre a freestudio?

Figyelt kérdés
Régebben tudtam csinálni olyat, hogy mondjuk egy mix csatorna youtube-on 2500 zenével rendelkezett és mondjuk 50 lejátszási listája volt. És tegyük fel az egyik lejátszási listába van 50 a másikba 100 zene. És ha mondjuk a 100-as youtube linket kimásoltam és belemásoltam a freestudio programba, akkor mind a 100 zenét észlelte és le töltötte. De most viszont bármennyi zene van egy listába max 30-at tölt le. Na most kérdés, hogy lehet azt át állítani vagy megcsinálni, hogy mindet letöltse??? Mielőtt mondjátok, megnéztem külön-külön pár zenét amit nem rakott bele a program, azokat is letöltöttem simán csak egyenként nem összerakva több zenével, úgy hogy nem az a hiba hogy azt nem engedi, csak egyszerüen nem volt benne abba a 30-as keretbe. Szóval a fő lényeg, miért csak 30-at tölt le ha egy lejátszási listába mondjuk 75 zene van? mert azt megcsinálni hogy letöltöm egybe a 30-at utána még egyenként a 70-et, az kicsit időigényes és durva idő lenne......... ötlet?

#ötlet #YouTube #freestudio
2015. okt. 28. 23:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!