Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezzel a módszerrel sikerülne...

Noresz97 kérdése:

Ezzel a módszerrel sikerülne végleg letörölni ezt a programot? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés

Pár hónapja letöltöttem egy modot egy játékhoz amit ha töröltem volna a vezérlőpultból ezt írta ki:

"A művelet csak az éppen telepített termékek esetén érvényes."

Elegem lett és kiszedtem a ccleanerrel, azon belül a bejegyzés törlése ponttal mert máshogyan nem engedte.

A bejegyzés törlése pont nem törli a teljes programot tehát lényegében olyan, mintha bele törtem volna a kulcsot a zárba.

Ugyan úgy nincs eltávolítva a program meg már nem is látom.

Ha újra feltelepíteném a programot azzal vissza tudnám állítani?

Ha sikerülne a visszaállítás, akkor szerintem tudnám törölni a revo uninstallerrel.

Hogyan tudnám visszaállítani a programot és aztán fullra törölni?


A választ nagyon de nagyon megköszönném mert már hónapok óta ezen aggódok bármilyen furán is hangzik.



2015. nov. 1. 18:38
 1/9 fersk ***** válasza:
2015. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Valaki más válaszoljon már! :D

Bocs fersk, de még azóta sem tudtam megcsinálni. :/

2015. nov. 2. 13:35
 3/9 A kérdező kommentje:

Leginkább az zavar, hogy a ccleanerel töröltem a bejegyzését tehát olyan mintha a kulcsot törtem volna bele a zárba.

Ugyan úgy fent van még de már nem is látom.

A legjobb lenne ha valahogyan vissza tudnám állítani és akkor vége.

Több külföldi oldalon is fent van az eltávolítója:

[link]

[link]


Csak letölteni nem merem egyiket sem, mert lehet, hogy vírus és vírussal pedig áprilisban kínlódtam.

Mondjuk a vírusokat rájöttem egy hét alatt, hogy hogyan tudom törölni (malwarebytes) ezzel a bánat programmal meg már lassan fél éve, hogy kínlódok...

2015. nov. 2. 13:42
 4/9 anonim ***** válasza:

futtasd le ismételten a telepítőt. Az majd helyreállítja azt, amit töröltél.

Ha a Revo Uninstaller-es módszer nem válna be, akkor töltsd le és telepítsd az ingyenes Toolwiz Time Freeze-t, majd indítsd el a "biztonsági módot" a Start Time Freeze menüponttal. Töltsd le az eltávolítót, telepítsd fel vagy futtasd és ellenőrizd le párszor vírusirtókkal és ha nem vírusos, akkor kattints a Stop Time Freeze-re. Amint újraindult a géped töltsd le ismét az eltávolítót és hagyd, hogy tegye amit kell. Ha vírusos, akkor is szerencsés helyzetben vagy, mert a Stop Time Freeze után a rendszermeghajtón történt összes módosítás visszaáll abba az állapotba, amiben a Time Freeze indításakor volt.

2015. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerk.: a Toolwiz Time Freeze-tt innen töltheted le: [link]
2015. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi ezt ki próbálom! :)
2015. nov. 3. 20:35
 7/9 A kérdező kommentje:

De nem úgy van, hogy ha valamelyik programnak a ccleanerrel törlöd a bejegyzését (bejegyzés törlése pont) azt csak a visszaállítási ponttal lehet visszaállítani?

Ami nekem már nincs meg...

2015. nov. 3. 21:47
 8/9 A kérdező kommentje:
get back data val esetleg nem tudom visszaállítani?
2015. nov. 8. 15:44
 9/9 A kérdező kommentje:

Mindegy nem fog kelleni a get back data.

Lefuttattam újra a telepítőjét és ugyan úgy a játék mappájába telepítettem.

A vezérlőpultban a játék ikonja felé rakta a mod ikonját régebben pedig alá rakta. Nem tudom, hogy ez amiatt van-e, hogy régebben a bejegyzését töröltem és amiatt rakta felé.

Kezdetben kiírta ugyan azt a hibaüzenetet a revo uninstallernél is de aztán folytatta a mod eltávolítását. Miután befejeződött megnéztem és már nem volt ott a vezérlőpult programok telepítése és törlése menüjében.

Szerintetek így már végleges kitörlődött?

Esetleg leszedjek még egy registry takarítót?

2015. nov. 8. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!