Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le a gép az AMD -...

Miért fagy le a gép az AMD - Catalyst Control Centertől?

Figyelt kérdés

Van egy PC, AMD Radeon HD 6450-es GPU-val, ha feltelepítem az AMD Catalyst Control Centert, újraindítás után megfagy a gép, viszont, ha nem teszem fel, akkor semmi baja... Ezzel az a baj, ha frissül a driverprogram előbb utóbb, akkor mindig feltelepül, és hazavágja a gépet. Volt hogy elég gyakran frissült, és utána csak a driver újratelepítése segített, úgy hogy kihagytam ezt az összetevőt a telepítésből!


Windows 10 (64 bites) van a gépen, de már a Windows 7 alatt is ugyanezt csinálta, csak akkor nem volt ennyire agresszív a Windows Update, hogy minden áron frissülni akar...


Windows 10 alatt letiltottam az automatikus driver frissítést, de semmit nem ér, ugyanúgy frissül, ha frissülni akar. Maximum a teljes Windows Update-et lehetne tiltani, de akkor viszont a hasznos frissítések sem települnek!


Mi lehetne a megoldás? Azon kívül, hogy vegyek egy Nvidia kártyát. Vagy tegyem vissza a Win7-et.



2015. nov. 1. 21:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a legfrissebb Catalyst csomagot töltöttem le az AMD weboldaláról, azt elfelejtettem írni.
2015. nov. 1. 21:25
 2/3 anonim ***** válasza:
15.7.1-et? vagy a beta-t?
2015. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

legfrissebb stabil, végleges verzió lett feltéve, nem béta!


De már ezelőtt 2 évvel is ugyanez volt a probléma, az akkori legfrissebb verzió is ugyanezt csinálta Win7 alatt, most Win10 alatt szintén ez a helyzet, a mostani legfrissebb verzióval.

2015. nov. 1. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!