Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges két java verziót...

Lehetséges két java verziót futtatni azonos időben?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy régebbi java verzióra a gépen, amivelaz internet explorer megnyit egy régebbi weboldalt (csak ezzel a régi verzióval kompatibilis), viszont a gépen futó egyik alkalmazásnak október óta a legújabb java verzió kell, így ha az egyik fut, a másik nem, java törlés-csere és fut a másik de egyszerre kéne futniuk. Azt a lehetőséget hogy külön indítom a control panelt, és beállítom, hogy a régebbi verzió működjön internet explorerrel sajnos nem működik. Op rendszer xp (jogtiszta, de régi) így elég problémás. Esetleg valakinek valami ötlet? (A dupla felhasználói fiók 1-1 java verzióval megoldásra is gondoltam de az is macerás lenne) A válaszokat előre is köszönöm.

2015. nov. 2. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Márpedig akkor csak a Virtualbox maradt, hacsak mobilról/tabletről nem működik.
2015. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor majd kiötlök valamit, kössz azért.
2015. nov. 3. 07:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem, abban benne van elvileg a megoldás. Futtatható két java verzió egyszerre...
2015. nov. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam ezzel a megoldással, de nem volt nyerő, végigböngésztem a google-t mielőtt feltettem a kérdést. Talán túl régi az egyik java verzió, nem tudom, de azért még próbálkozom, zöld pacsi azért ment.
2015. nov. 3. 08:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Na az elképzelhető... nem tudom (még kipróbálni sem) mert linuxon kicsit más a dolog. :) Sok sikert.
2015. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!